Przedstaw się! 👋

Nazywa się Krzysiek i przyleciałem do Australii po raz pierwszy na początku 2013 roku. Po półtorarocznej przygodzie wróciłem do Polski na 3 lata. W 2017 zatęskniłem z antypodami i postanowiłem powrócić na stałe.

Obecnie mieszkam w Waterloo i pracuję jako programista dla amerykańskiej firmy Discourse

Ponieważ pracuję z domu i mało się ruszam, to po pracy próbuję być aktywny. Lubię biegać w Centennial parku oraz rekreacyjnie uprawiam wspinaczkę. Głównie na ścianie w St Peters ale czasem możecie mnie spotkać w skałach :slight_smile:

Jako hobby nagrywam także filmy na YouTubie. Mój kanał to Programista na wygnaniu

1 polubienie

No dobrze, to może ja zacznę i miejmy nadzieję, że niedługo dołączą do nas kolejne osoby :slight_smile:

Cześć, mam na imię Ania, w mediach społecznościowych funkcjonuję jako Anulla w Krainie Oz. Pierwszy raz przyleciałam do Australii w 2010, odwiedzić Australijczyka, którego nieco wcześniej poznałam w Krakowie. Potem do Australii wracałam wielokrotnie, aż w 2015 roku postanowiłam przeprowadzić się tu na stałe.

Obecnie mieszkam w Cronulli, nadmorskiej dzielnicy na południe od Sydney. Pracuję dla australijskiej firmy organizującej komercyjne wyprawy w rejony polarne, a w weekendy pracuję dorywczo jako Divemaster dla PRO DIVE. Przed przeprowadzką do Australii pracowałam w Krakowie jako przewodniczka i pilotka wycieczek, lektorka i tłumaczka. Z Australii pomagam obecnie Polakom w przygotowaniu CV i listu motywacyjnego spełniającego standardy australijskiego rynku pracy. Moim popandemicznym marzeniem jest otworzenie butikowego biura podróży i tworzenia planów wycieczek szytych na miarę dla Polaków podróżujących do Nowej Południowej Walii.

Po godzinach lubię być aktywna, oprócz nurkowania lubię biegać i chodzić po górach, lubię też MTB i snowboard. Piszę bloga o Australii i emigracji - można mnie znaleźć tutaj www.wkrainieoz.com .

3 polubienia