Przedstaw si臋! 馃憢

Nazywa si臋 Krzysiek i przylecia艂em do Australii po raz pierwszy na pocz膮tku 2013 roku. Po p贸艂torarocznej przygodzie wr贸ci艂em do Polski na 3 lata. W 2017 zat臋skni艂em z antypodami i postanowi艂em powr贸ci膰 na sta艂e.

Obecnie mieszkam w Waterloo i pracuj臋 jako programista dla ameryka艅skiej firmy Discourse

Poniewa偶 pracuj臋 z domu i ma艂o si臋 ruszam, to po pracy pr贸buj臋 by膰 aktywny. Lubi臋 biega膰 w Centennial parku oraz rekreacyjnie uprawiam wspinaczk臋. G艂贸wnie na 艣cianie w St Peters ale czasem mo偶ecie mnie spotka膰 w ska艂ach :slight_smile:

Jako hobby nagrywam tak偶e filmy na YouTubie. M贸j kana艂 to Programista na wygnaniu

1 polubienie

No dobrze, to mo偶e ja zaczn臋 i miejmy nadziej臋, 偶e nied艂ugo do艂膮cz膮 do nas kolejne osoby :slight_smile:

Cze艣膰, mam na imi臋 Ania, w mediach spo艂eczno艣ciowych funkcjonuj臋 jako Anulla w Krainie Oz. Pierwszy raz przylecia艂am do Australii w 2010, odwiedzi膰 Australijczyka, kt贸rego nieco wcze艣niej pozna艂am w Krakowie. Potem do Australii wraca艂am wielokrotnie, a偶 w 2015 roku postanowi艂am przeprowadzi膰 si臋 tu na sta艂e.

Obecnie mieszkam w Cronulli, nadmorskiej dzielnicy na po艂udnie od Sydney. Pracuj臋 dla australijskiej firmy organizuj膮cej komercyjne wyprawy w rejony polarne, a w weekendy pracuj臋 dorywczo jako Divemaster dla PRO DIVE. Przed przeprowadzk膮 do Australii pracowa艂am w Krakowie jako przewodniczka i pilotka wycieczek, lektorka i t艂umaczka. Z Australii pomagam obecnie Polakom w przygotowaniu CV i listu motywacyjnego spe艂niaj膮cego standardy australijskiego rynku pracy. Moim popandemicznym marzeniem jest otworzenie butikowego biura podr贸偶y i tworzenia plan贸w wycieczek szytych na miar臋 dla Polak贸w podr贸偶uj膮cych do Nowej Po艂udniowej Walii.

Po godzinach lubi臋 by膰 aktywna, opr贸cz nurkowania lubi臋 biega膰 i chodzi膰 po g贸rach, lubi臋 te偶 MTB i snowboard. Pisz臋 bloga o Australii i emigracji - mo偶na mnie znale藕膰 tutaj www.wkrainieoz.com .

3 polubienia